عادت های مهم زوج های بسیار داغ و سکسی

در هر رابطه طولانی مدت، قله ها و دره هایی وجود دارد . اگر احساس می کنید که شما و همسرتان در رابطه جنسی به گرمی و اشتیاق قبل نیستید و در لذت بردن از سکس دچار افت شده اید این مطلب را تا انتها ادامه دهید.

قرار است درباره این مسئله صحبت کنیم زوج هایی که در رابطه جنسی عاشقانه و پرحرارت هستند چه ویژگی هایی دارند. در اینجا ما با متخصصان پیشرو در رابطه جنسی صحبت کردیم تا ببینیم چه چیزی می گویند

loading...

 

عادت های بزرگ زوج های بسیار سکسی

ریسک استفاده از هر فرصتی را قبول می کنند

زوج هایی که با هم سکس زیاد دارند همیشه منتظر رسیدن بهترین فرصت ممکن نمی مانند. به طور مثال اینکه بخواهند منتظر تعطیلات خاصی بمانند تا فرصت مناسبی برای رابطه جنسی داشته باشند. بلکه سعی می کنند در همان لحظه ای که دلشان می خواهد از هم لذت ببرند، رابطه جنسی داشته باشند. “هالی ریچارد” درمانگر جنسی و مشاور ازدواج و مشاور خانواده می گوید : زوج هایی که رابطه جنسی زیادی دارند از لحظات زندگی خود عالی استفاده می کنند.

این رفتارها همسرتان را از شما بیزار می کند

زوج های سکسی آدم های خودخواهی نیستند

اگر به دنبال لذت بردن از سکس با کسی که دوستش دارید هستید باید بدانید که برای داشتن رابطه جنسی بیشتر و لذت بخش تر باید خودخواه بودن ، خودمحور بودن و فقط توجه به خود را کنار بگذارید و همراه و رفیق باشید. زوج های سکسی زوجهایی هستند که برای شنیدن نیازهای همدیگر وقت می گذارند و به دقت گوش می دهند خصوصا وقتی حرف از سکس و رابطه جنسی باشد . آنها برای تحریک جنسی یکدیگر از قبل صحبت می کنند و با هم هماهنگ می شوند و نتیجه مطلوبی را رقم می زنند

 

راحت و ریلکس هستند

داشتن رابطه جنسی بیشتر به دوست داشتن خود، قبل از عشق به شخص دیگری نیاز دارد. کسانی که با بدن خود احساس راحتی می کنند، در مورد چگونگی نگاه به بدن، احساس و لمس هم، و یا بوییدن یکدیگر حس خوبی دارند. آنها با یکدیگر راحت هستند که به آنها امکان می دهد از هر فرصتی برای داشتن رابطه جنسی استفاده کنند.

 

دلیل علاقه زیاد مردها به رابطه جنسی دهانی (Oral Sex) چیست؟

به هم اعتماد دارند

یکی از ویژگی های کلیدی و مشترک که همه زوج های بسیار سکسی دارند و به ازدواج موفق کمک بسیاری می کند “اعتماد” است. شما نمی توانید یک زوج رومانتیک و سکسی باشد اگر به هم به طور کامل اعتماد نداشته باشید . اعتماد و صمیمیت در کنار هم هستند و شما نمی توانید یکی را بدون دیگری داشته باشید.

 

برای لذت بردن با هم هستند

زوج هایی که برای مدت زمان طولانی با هم هستند ممکن است ممکن است بعد از مدتی احساس جرقه جنسی و اشتیاق اولیه آنها شروع به محو شدن کند . به ویژه اگر زمان و کارهایشان در رخت خواب تبدیل به یک روال قابل پیش بینی شده باشد . زوج های سکسی سرگرم کننده هستند چون معتقدند رابطه جنسی نباید فوق العاده حساس باشد . رابطه جنسی می تواند سرگرم کننده و مشتاق کننده باشد . خنده و شوخی می تواند در آن وجود داشته باشد

گاهی اوقات راه طبیعی برای داشتن رابطه جنسی ، خنده ، شوخی و سرگرمی است ، به آن توجه کنید.

 

برای هم اغراق می کنند از سکس چه می خواهند

مهم نیست چند بار شما با همسرتان رابطه جنسی داشته باشید مهم این است که در رابطه جنسی صدای همدیگر را بشنوید و نگاه یکدیگر را بخوانید. یکی از چیزاهایی که زوج های سکسی در مدت زمان رابطه جنسی انجام می دهند این است که خیلی راحت و بی پرده با هم حرف می زنند و حس خود را در هر لحظه رها می کنند و به زبان می آورند.

خوب است قبل از شروع رابطه جنسی درباره خصوصی ترین چیزهای رابطه جنسی با هم حرف بزنید و بگویید چه احساسی دارید. جان رابینسون متخصص سلامت جنسی می گوید : با هر لحنی و هر جملاتی که مناسب می دانید نشان دهید که چقدر راحت و بی پرده حرف می زنید، این مسئله یک ارتباط جنسی را بلافاصله شروع می کند

 

داشتن مهارت جنسی در تداوم زندگی زناشویی نقش حیاتی دارند

 

داشتن رابطه جنسی مکرر می تواند احساس تعهد و  پیوند قوی قلبی بین شما را در طول زمان به وجود بیاورد. زوج های سکسی ، رابطه جنسی را راه ساده ای برای برقراری ارتباز با عشق خود می دانند ، حتی اگر این ارتباط کوتاه باشد .

امتحان کنید ، ببینید چه اتفاقی می افتد اگر شما به سادگی هر روز ، برای یک هفته سکس داشته باشید. بدون استثناء، فقط این کار را انجام دهید و ببینید چگونه این سطح از صمیمیت، عزت نفس و پیوند شخصی شما را افزایش می دهد.

این راههای ابراز عشق بین زوجین بهترین اند